Wałbrzych: Wielbiciel amfetaminy
Sobota, 4 kwietnia 2020, 6:41
Aktualizacja: Niedziela, 5 kwietnia 2020, 9:04
Autor: red
Aktualizacja: Niedziela, 5 kwietnia 2020, 9:04
Autor: red

Fot. KMP Wałbrzych
Środki psychotropowe w postaci amfetaminy ujawnili i zabezpieczyli w jednym z mieszkań w dzielnicy Nowe Miasto policjanci kryminalni wałbrzyskiej komendy.
W wyniku pracy operacyjnej policjanci kryminalni odwiedzili jedno z mieszkań przy ul. Piłsudskiego w środę po południu. Podczas przeszukania pomieszczeń, w jednym z pokoi, funkcjonariusze znaleźli woreczek z białym proszkiem. 34-letni wałbrzyszanin ukrył narkotyki w koszu na śmieci. Policjanci ustalili, że były to środki psychotropowe w postaci amfetaminy, z których można było przygotować ponad 2100 porcji tego narkotyku.
34-latek został zatrzymany i stanie teraz przed sądem. Za posiadanie znaczniej ilości narkotyków wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.