Poniedziałek, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 3514
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: "Wilk i Zając" w Boguszowie–Gorcach

Niedziela, 7 sierpnia 2016, 6:50
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: "Wilk i Zając" w Boguszowie–Gorcach
Fot. UM Boguszów–Gorce
Miejska Biblioteka Publiczna–Centrum Kultury w Boguszowie–Gorcach miała okazję w ramach akcji ,,Wakacje z biblioteką – na przekór uzależnieniom”, gościć aktorów teatru Art–Re z Krakowa ze spektaklem ,,Wilk i Zając”.

W spektaklu wykorzystano postaci Wilka i Zająca ze znanego i popularnego filmu animowanego ,,Nu pogadi” Wieczysława Kotionoczkina. W trzech zabawnych epizodach Zając, w roli właściciela restauracji, dentysty i policjanta, spotyka się z Wilkiem. Dzieci brały aktywny udział w przedstawieniu, które pełne komicznych sytuacji i humoru słownego rozmieszało do łez, a zarazem uczyło dzieci odpowiednich zachowań w konkretnych sytuacjach życiowych. Świetna gra aktorów została nagrodzona przez zgromadzoną publiczność gromkimi brawami, a piękna kolorowa scenografia, muzyka oraz stroje pozostawiły u widzów niezapomniane wrażenia.

A już dziś zapraszamy wszystkie chętne dzieci na przedstawienie pt. ,,Pod starym Wawelem przygód bez liku” w wykonaniu teatru Maska z Krakowa, które odbędzie się 10 sierpnia o godz. 10.00.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group