Wtorek, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 2890
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wincek: To dla nas wielka sprawa

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 29 marca 2010, 8:57
Aktualizacja: 9:11
Autor: ft
– To dla nas wielka sprawa, a przy tym sukces organizacyjny – tak rundę zasadniczą podsumował Jarosław Wincek, specjalista do spraw organizacyjnych koszykarskiego Górnika Nowe Miasto Wałbrzych.

- To dla Was chyba wielki sukces. Mowa o awansie do półfinałów III ligi. Niebawem powalczycie, by w przyszłym sezonie zagrać o klasę wyżej.
- To dla nas wielka sprawa, a przy tym sukces organizacyjny. Zajęliśmy drugie miejsce w lidze po sezonie zasadniczym, po prostu bardzo się z tego cieszymy.

- Co musicie zrobić, aby ten półfinał mógł odbyć się w Wałbrzychu
- Obecnie zbieramy dokumentację i wystąpimy z nią do PZkosz-a. To może okazać się dla nas kolejną szansą. Potrzebujemy oczywiście rekomendacji DZKosz-a. Musimy także zagwarantować, jak najlepsze ceny noclegów oraz wyżywienia dla zespołów, które do nas przyjadą. Oczywiście my za to nie płacimy, ale jednym z elementów, które bierze pod uwagę PZKosz, jest właśnie znalezienie, jak najtańszej oferty dla zespołów, które przyjechałyby do Wałbrzycha. My nie byliśmy przygotowani do tego, że będziemy walczyć o awans do II ligi i musimy to szybko nadrobić. Oczywiście liczymy na rekomendację władz samorządowych. Będziemy czekać...

- Poznaliście już półfinałowych przeciwników
- To na sto procent AZS Politechnika Rzeszowska. Ekipa, która etatowo, co roku walczy o awans do II ligi. Drugą drużyną są Hawajskie Koszule Żory. To zespół, który kilka lat temu wykupił nawet dziką kartę w II lidze. Trzeci przeciwnik to Siemaszka Piekary Śląskie.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group