Niedziela, 16 czerwca
Imieniny: Anety, Justyny
Czytających: 3598
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Jugowice: Włamywacz zatrzymany

Piątek, 26 lutego 2021, 6:43
Autor: red
REGION, Jugowice: Włamywacz zatrzymany
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci Komisariatu Policji w Głuszycy ustalili sprawcę dwóch kradzieży z włamaniami do pomieszczeń gospodarczych znajdujących się w miejscowościach gminy Walim. Okazał się nim 38–letni mieszkaniec Jugowic.

Do kradzieży z włamaniami doszło w Michałkowej oraz Podlesiu na przełomie poprzedniego i tego roku. Sprawca wyłamał zabezpieczenia drzwi w pomieszczeniach gospodarczych - szopie oraz garażu - skąd wykradł elektronarzędzia, sprzęt gospodarstwa domowego, ubrania, a nawet pościel. Straty oszacowane zostały na łączną kwotę ponad 6 tysięcy złotych. Głuszyccy policjanci analizując zebrany materiał dowodowy, na początku tego tygodnia ustalili sprawcę tych czynów i 23 lutego po południu zatrzymali mężczyznę przy ul. Zarzecze w Jugowicach.

Podczas czynności procesowych funkcjonariusze udowodnili 38-latkowi również usiłowanie kradzieży z włamaniem do domku jednorodzinnego usytuowanego w Podlesiu. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożyli stosowne wyjaśnienia. Za kradzieże z włamaniami grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

Twoja reakcja na artykuł?

5
56%
Cieszy
2
22%
Hahaha
1
11%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
11%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group