Niedziela, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 4541
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Wpadka legniczan

Sobota, 14 listopada 2020, 6:30
Autor: red
Wałbrzych/REGION: Wpadka legniczan
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci z „jedynki” w miniony wtorek zatrzymali dwóch mieszkańców Legnicy, którzy odpowiedzą za kradzież. Mężczyźni w wieku 24 i 36 lat ukradli z marketu różnego rodzaju napoje alkoholowe o wartości ponad 800 zł.

10 listopada po godzinie 19:00, dyżurny Komisariatu Policji I w Wałbrzychu został powiadomiony, że na terenie jednego z wałbrzyskich marketów przy ul. Wieniawskiego, dwóch mężczyzn dokonało kradzieży różnego rodzaju napojów alkoholowych o wartości ponad 800 zł. Na miejsce natychmiast udali się funkcjonariusze z „jedynki” i w wyniku podjętych czynności zatrzymali sprawców marketowej kradzieży. Podejrzani mężczyźni to 24 i 36-letni mieszkańcy Legnicy, którzy przejechali do Wałbrzycha „na gościnne występy”. Nie były to jednak jedyne przestępstwo popełnione przez zatrzymanych legniczan.

Podczas dalszych czynności procesowych policjanci kryminalni z pierwszego komisariatu „powiązali” fakty i ustalili, że zatrzymani mężczyźni odpowiedzą także za inne przestępstwa tego typu. Każdy nich usłyszał 8 zarzutów kradzieży dokonanej wspólnie i w porozumieniu, do których doszło w marketach na terenie Wałbrzycha i Świdnicy na łączną kwotę kilku tysięcy złotych.

Zatrzymani przez wałbrzyskich policjantów mieszkańcy Legnicy przyznali się do popełnienia wszystkich czynów i staną teraz przed sądem. Za popełnione przestępstwa mogą trafić za kraty więzienia na 5 lat.

Twoja reakcja na artykuł?

1
17%
Cieszy
1
17%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
17%
Smuci
1
17%
Złości
2
33%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group