Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 3524
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Wylądował rowerem pod kołami autobusu

Wtorek, 5 kwietnia 2011, 11:12
Aktualizacja: 19:52
Autor: red
Wałbrzych/REGION: Wylądował rowerem pod kołami autobusu
Fot. red
Przy ulicy Chrobrego w Wałbrzychu 13–letni chłopiec, jadący rowerem po chodniku, nagle zjechał gwałtownie na jezdnię wprost pod autobus komunikacji miejskiej. Chłopiec trafił do szpitala.

13-latek doznał ogólnych potłuczeń i pozostał na obserwacji w szpitalu. Kierujący autobusem 59-letni mężczyzna był trzeźwy.

Do wypadku doszło również w Jedlinie-Zdroju, gdzie przy ul. Noworudzkiej, 21-letnia kobieta weszła na jezdnię bezpośrednio pod nadjeżdżający samochód osobowy, którym kierowała 47-letnia kobieta. W wyniku wypadku, piesza doznała rany ciętej głowy i po udzieleniu pomocy medycznej została zwolniona.

Po raz kolejny potwierdziło się, że szczególnie niebezpiecznie jest przy ulicy Wieniawskiego. Tam 56-letni mężczyzna, kierujący samochodem Mercedes, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z Fiatem Panda, którym kierowała 25-letnia kobieta. W wyniku zderzenia, 50-letnia pasażerka fiata doznała stłuczenia części grzbietu, miednicy i prawego łokcia. Po udzieleniu pomocy medycznej została zwolniona do domu.

Natomiast przy ulicy Armii Krajowej, 28-letni mężczyzna, kierujący samochodem osobowym, nie zachował bezpiecznej odległości i najechał na tył pojazdu, którym kierowała 27-letnia kobieta. W wyniku zderzenia, 37-letnia pasażerka doznała skręcenia kręgosłupa szyjnego. Został przewieziona do szpitala, gdzie pozostała na leczeniu.

Do wypadku doszło również na ulicy Podwale. W tym przypadku 22-letnia kobieta, kierująca samochodem osobowym, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 69-letniemu rowerzyście. Rowerzysta doznał ogólnych potłuczeń i został przewieziony do szpitala na obserwację.

Przy ul. Głównej 54-letni mężczyzna, kierujący samochodem osobowym Hyunday, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w bok samochodu marki Mercedes, którym kierował 30-letni mężczyzna. W wyniku zderzenia, 59-letnia pasażerka mercedesa doznała powierzchnej rany szyi. Została przewieziona do szpitala.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group