Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 3709
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Wysyp "posiadaczy"

Poniedziałek, 6 kwietnia 2020, 11:42
Aktualizacja: Wtorek, 7 kwietnia 2020, 8:48
Autor: red
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Wysyp "posiadaczy"
Fot. KMP Wałbrzych
Osiem osób zatrzymanych za posiadanie środków psychotropowych w postaci amfetaminy oraz środków odurzających w postaci marihuany. To wynik działań przeprowadzonych przez policjantów z Wałbrzychu oraz powiecie wałbrzyskim podczas minionego weekendu.

3 kwietnia około godziny 19:30 przy ul. Wańkowicza w Wałbrzychu dzielnicowi piątego komisariatu oraz funkcjonariusze kryminalni wałbrzyskiej komendy zatrzymali 37-letniego wałbrzyszanina. Mężczyzna narkotyki miał ukryte w miejscu zamieszkania w szafce pod ciuchami. Funkcjonariusze znaleźli w niej środki psychotropowe w postaci amfetaminy, z których można było wykonać ponad 250 porcji handlowych tego narkotyku, a także mniejsze ilości marihuany.

Tego samego dnia około godziny 19:00 w Mieroszowie w ręce mundurowych – tym razem z Boguszowa-Gorc – z narkotykami w postaci marihuany wpadł 19-latek. Dzień później policjanci prewencji wałbrzyskiej komendy przy dwóch mężczyznach, najpierw przy ul. Braci Śniadeckich, a kilkadziesiąt minut później przy ul. Pocztowej, znaleźli zawiniątka z amfetaminą.

W niedzielę dalsze działania doprowadziły do zatrzymania z narkotykami kolejnych czterech młodych mężczyzn. Policjanci pierwszego komisariatu na ul. Szczawieńskiej w Szczawnie-Zdroju zatrzymali 23 i 22-latka z marihuaną, funkcjonariusze z Boguszowa-Gorc znaleźli ten sam środek odurzający przy 17-latku z Mieroszowa, a policjanci prewencji przy ul. 1 Maja w Wałbrzychu znaleźli przy 24-latku amfetaminę.

Teraz pierwszemu z wymienionych mężczyzn, który posiadał w miejscu zamieszkania większe ilości środków psychotropowych w postaci amfetaminy, grozi kara pozbawienia wolności do lat 10. Pozostałym mężczyznom za posiadanie narkotyków 3 lata więzienia. O losie wszystkich podejrzanych zadecyduje teraz sąd.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
13%
Hahaha
0
0%
Nudzi
2
25%
Smuci
1
13%
Złości
4
50%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group