Niedziela, 23 stycznia
Imieniny: Łukasza, Marii
Czytających: 3004
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Z poparciem PSL–u

Czwartek, 19 września 2019, 12:22
Aktualizacja: Sobota, 21 września 2019, 8:49
Autor: PAW
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Z poparciem PSL–u
Fot. PAW
Zarząd Powiatowy Polskiego Stronnictwa Ludowego podjął decyzję, że w wyborach parlamentarnych do Senatu poprze kandydaturę Agnieszki Kołacz–Leszczyńskiej z Koalicji Obywatelskiej.

- Jesteśmy przekonani, że Agnieszka Kołacz-Leszczyńska jako senator będzie gwarantem zachowania konstytucyjnego podziału władz w Polsce - mówi Paweł Mazur, Prezes ZP PSL Wałbrzych. - Rekomendujemy naszym członkom i sympatykom kandydaturę Agnieszki Kołacz-Leszczyńskiej i zachęcamy do oddawania właśnie na nią głosów.

Jak podkreślił Paweł Mazur, w przeszłości współpraca PSL-u z Agnieszką Kołacz-Leszczyńską układała się pomyślnie choćby przy szacowaniu strat wywołanych przez suszę, dzięki czemu rolnicy z naszego terenu mogli liczyć na odszkodowania. Radosław Kycia, wiceprezes ZP PSL, podkreślił, że poparcie udzielone Agnieszce Kołacz-Leszczyńskiej oznacza sprzeciw wobec idei Prawa i Sprawiedliwości, że wola jednego człowieka ma być wolą narodu.
- Taka decyzja oznacza mądrość opozycji - mówi Agnieszka Kołacz-Leszczyńska. - Opozycja doszła do porozumienia, a poparcie PSL-u jest dla mnie bardzo istotne. Ta współpraca w przeszłości układała się między nami dobrze i wierzę, że tak będzie nadal.

Twoja reakcja na artykuł?

15
19%
Cieszy
2
3%
Hahaha
2
3%
Nudzi
4
5%
Smuci
5
6%
Złości
50
64%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (29) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group