Czwartek, 7 lipca
Imieniny: Cyryla, Metodego
Czytających: 4390
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Za alimenty do więzienia

Środa, 15 czerwca 2022, 7:42
Aktualizacja: 8:44
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Za alimenty do więzienia
Fot. KMP Wałbrzych
Policjant zespołu kryminalnego Komisariatu Policji w Boguszowie–Gorcach – chociaż miał wtedy wolne – podjął czynności służbowe i dzięki jego informacjom funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który od dłuższego czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

Boguszowski funkcjonariusz pionu kryminalnego w niedzielę popołudniu ustalił operacyjnie, że 42-latek przebywa na terenie Boguszowa-Gorc. Pomimo iż miał czas wolny od służby, wezwał na jedną z ulic tej miejscowości posiłki i funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę. Zaskoczony przestępca poszukiwany do odbycia kary ponad dwóch miesięcy pozbawienia wolności za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego, trafił w ręce mundurowych po godzinie 17:00 na ul. 1 Maja.

Policjanci będący w służbie osadzili ostatecznie 42-letniego mieszkańca naszego miasta w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych wałbrzyskiej komendy. Wczoraj został on przewieziony do Aresztu Śledczego w Świdnicy, skąd trafił do jednego z zakładów karnych na terenie naszego kraju, gdzie spędzi najbliższe 67 dni.

Twoja reakcja na artykuł?

3
14%
Cieszy
8
36%
Hahaha
1
5%
Nudzi
1
5%
Smuci
3
14%
Złości
6
27%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group