Sobota, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 3505
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zapraszamy do Teatru Dramatycznego w Wałbrzychu

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 4 listopada 2015, 12:03
Autor: red
Fot. organizatorzy
W dniach 5 – 8 listopada grane będą dwa spektakle: popremierowo „ZAPOLSKA SUPERSTAR (czyli jak przegrywać, żeby wygrać)" w reż. Anety Groszyńskiej oraz utytułowane „NA BOGA!" w reż. Marcina Libera.

Spotykamy się też w ramach czytania CZARNE NA BIAŁO z MACIEJEM NOWAKIEM i autorką książki o nim - Olgą Święcicką - piątek, 6 listopada, godz. 19.30

RAZ W MIESIĄCU TŁUSTY CZWARTEK (w piątek!) Z MACIEJEM NOWAKIEM!

W Szaniawskim w ramach cyklu CZARNE NA BIAŁO premierowe czytanie „Mnie nie ma. Rozmowa z Maciejem Nowakiem" oraz spotkanie z autorką książki OLGĄ ŚWIĘCICKĄ i MACIEJEM NOWAKIEM.

W piątkowy wieczór wysłuchamy fragmentów książki „Mnie nie ma. Rozmowa z Maciejem Nowakiem" wydanej przez Wydawnictwo CZARNE w interpretacji aktorów Teatru Dramatycznego. Pojawią się napisane specjalnie na tę okazję piosenki. A co najważniejsze - będzie można spotkać się z naszymi gośćmi Olgą Święcicką i Maciejem Nowakiem, wypić kawę, zadać pytanie i otrzymać autograf na egzemplarzu książki.

Zapraszamy 6 listopada ok. godz. 19:30 (po spektaklu „Zapolska Superstar") - Wstęp wolny!

Maciej Nowak - dyrektor artystyczny Teatru Polskiego w Poznaniu, wcześniej dyrektor Teatru Wybrzeże i Instytutu Teatralnego, reżyser i aktor, krytyk kulinarny, felietonista i dziennikarz; nominowany do Wiktora i nagrodzony Gloria Artis, znany również z „Podróży kulinarnych Macieja Nowaka" w Dzień Dobry TVN, juror programu „Top Chef".

Olga Święcicka - z wykształcenia krytyczka teatralna, z zawodu dziennikarka, absolwentka Instytutu Reportażu i Krakowskiej Szkoły Scenariuszowej; współpracuje z II Programem Polskiego Radia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group