Środa, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 4539
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Kowalowa: Zatamował ruch

Czwartek, 27 stycznia 2022, 9:43
Aktualizacja: 10:44
Autor: red
REGION, Kowalowa: Zatamował ruch
Fot. KMP Wałbrzych
Właściwa postawa świadków pozwoliła na zatrzymanie przez policjantów z Posterunku Policji w Mieroszowie kompletnie pijanego kierującego samochodem osobowym. Okazało się, że podejrzany miał w swoim organizmie blisko trzy promile alkoholu i nie był w stanie samodzielnie wysiąść z pojazdu, którym to zatrzymał się na środku drogi, tamując przy tym ruch.

Do zdarzenia doszło w środę przed godziną 16:00. Świadkowie zauważyli, że nietrzeźwy mężczyzna zatrzymał się na środku jednej z bocznych dróg w Kowalowej, blokując w ten sposób ruch. Postanowili więc wykręcić nr 112, by jak najszybciej wezwać patrol Policji. Funkcjonariusze Posterunku Policji w Mieroszowie już po kilku minutach zatrzymali kompletnie pijanego kierowcę, który nie był w stanie samodzielnie wysiąść z pojazdu. Na szczęście w tej sytuacji, ani jemu, ani nikomu postronnemu nic się nie stało.

Badanie na zawartość alkoholu wykonane przez policjantów wykazało, że 54-letni mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego miał 2,85 promila alkoholu w organizmie. Mężczyźnie mundurowi odebrali prawo jazdy, a jego samochód trafił autolawetą na parking strzeżony. Teraz podejrzany stanie przed sądem. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2, zakaz kierowania pojazdami oraz wysoka grzywna.

Twoja reakcja na artykuł?

2
17%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
8%
Nudzi
1
8%
Smuci
1
8%
Złości
7
58%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group