Poniedziałek, 1 czerwca
Imieniny: Jakuba, Konrada
Czytających: 1694
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zatrzymany za włamanie do lombardu

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 6 września 2012, 14:01
Aktualizacja: 14:12
Autor: opr.red.
Fot. red.
Wnikliwa analiza i dobra znajomość środowiska przestępczego doprowadziły funkcjonariuszy z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu do zatrzymania 29–letniego mężczyzny podejrzanego o włamanie do lombardu na terenie miasta.

Policjanci z wałbrzyskiej komendy od pewnego czasu pracowali nad ustaleniem włamywacza do lombardu na terenie miasta, skąd skradziono sprzęt elektroniczny oraz biżuterię. Straty właściciel oszacował na blisko 10 tysięcy złotych.

Pewne informacje wskazywały, że sprawcą może być osoba znana tutejszej policji i ukrywająca się przed wymiarem sprawiedliwości. Po wnikliwej analizie i ustaleniu miejsca pobytu podejrzanego funkcjonariusze udali się tam by go zatrzymać. Sprawcą włamania okazał się wytypowany przez nich 29-letni mężczyzna, który decyzją sądu był poszukiwany do odbycia kary za podobne przestępstwa.

Podczas wykonywanych na miejscu czynności policjanci odnaleźli skradzioną biżuterię oraz sprzęt elektroniczny. W trakcie przesłuchania zatrzymany przyznał się do winy. Na wniosek prokuratury został aresztowany.

źródło:http://www.walbrzych.policja.gov.pl

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~jardo 7-09-2012 7:05
Policja wiedziała gdzie jest,wiedziała że jest poszukiwany.Prawdopodobnie czekali aż zacznie działać,i cap grożnego przestępcę.Są wyniki?Są.Policja jest sprawna?Jest.Brawo!!!!A my mieszkańcy Wałbrzycha cieszmy się że to nie był morderca,gwałciciel lub inny taki.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group