Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 3457
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Zginął od potrącenia?

Czwartek, 13 września 2012, 14:04
Aktualizacja: 19:00
Autor: opr.red.
REGION, Boguszów-Gorce: Zginął od potrącenia?
Fot. wiadomosciwalbrzyskie.pl
W Gorcach znaleziono dziś zwłoki mężczyzny. Najbardziej prawdopodobne jest, że mężczyzna został śmiertlenie potrącony przez samochód.

Droga wojewódzka pomiędzy Boguszowem a Gorcami nie cieszy się dobrą sławą, bowiem dochodzi tutaj bardzo często do wypadków i kolizji drogowych.

Dziś przed południem w rowie przy wjeździe do Gorc na wysokości stadionu piłkarskiego znaleziono zwłoki mężczyzny. Zwłoki znalazł pracownik składu opałowego. Początkowo nie było wiadomo, kim jest znaleziony człowiek. Wkrótce okazało się, że to około 60-letni mieszkaniec Boguszowa.

Jedną z najbardziej prawdopodobnych hipotez jest ta, że mężczyzna mógł zostać potrącony przez przejeżdżający tędy samochód. Do zdarzenia doszło najprawdopopodobniej wczoraj w godzinach nocnych. Wersja ta jest najbardziej realna, bowiem w tej okolicy nie ma chodnika, a piesi poruszają się poboczem jezdni. Być może mężczyzna szedł właśnie po jezdni, kiedy został śmiertelnie potrącony. Policja prowadzi czynności zmierzające do ustalenia ewentualnego sprawcy wypadku. Jednoznaczne przyczyny śmierci mężczyzny będą jednak znane dopiero po sekcji zwłok.

Foto: wiadomosciwalbrzyskie.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (37)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group