Środa, 3 marca
Imieniny: Maryny, Tycjana
Czytających: 2881
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zibrow wraca na scenę

Piątek, 25 lutego 2011, 7:16
Aktualizacja: 18:37
Autor: Sven
Wałbrzych: Zibrow wraca na scenę
Andrzej Zibrow
Fot. red
Wiadomo, że przyroda nie znosi pustki. Nie znosi jej także polityka, biznes i życie społeczne. Po krótkiej przerwie, tym razem w innej roli, wraca na wałbrzyska scenę Andrzej Zibrow.

Wydaje się, że odejście Stefanosa Ewangielu z WZWiK jest już kwestią formalną, a kierowanie tak ważną firmą przez pełnomocnika nie może trwać w nieskończoność. Dlatego też Andrzej Zibrow złożył aplikację na stanowisko Przewodniczącego Zarządu WZWiK. Ponadto postanowił całą rzecz upublicznić, przesyłając do mediów komplet dokumentów. Jest to dosyć obszerna lektura. Zamieszczamy list Andrzeja Zibrowa do mediów oraz pismo skierowane do prezydenta Kruczkowskiego.

„Szanowni Państwo

W nawiązaniu do wypowiedzi Pana Prezydenta Piotra Kruczkowskiego w TV Wałbrzych - Gość Dnia w dniu 22 lutego 2011 r. odnośnie sytuacji w Wałbrzyskim Związku Wodociągów i Kanalizacji oraz stwierdzeniu, iż opozycja nie ma kompetentnego kandydata na stanowisko Przewodniczącego Zarządu WZWiK, zaprzeczając temu, w dniu dzisiejszym złożyłem swoją ofertę współpracy wszystkim członkom Zgromadzenia WZWiK.

Nie jestem ani radnym, ani członkiem żadnej partii politycznej, ale jestem opozycją i mam swoje poglądy. Po prostu, jestem wałbrzyszaninem. Wałbrzyszaninem wykształconym, kompetentnym i odpowiedzialnym (w załączeniu moje CV i referencje). Wałbrzyszaninem, który chce pracować na rzecz rozwoju miasta Wałbrzycha. Nawiązując do hasła wyborczego Pana Prezydenta Piotra Kruczkowskiego "zmieniajmy Wałbrzych razem" i do wielokrotnych deklaracji współpracy ze wszystkimi, którym leży na sercu dobro naszego miasta, wyciągam rękę, dając swoje doświadczenie i udokumentowane przygotowanie zawodowe. Pragnę służyć swemu miastu i
mieszkańcom, by hasła wyborcze nie były tylko pustymi frazesami.

Gotowy jestem zmierzyć się z każdym kontrkandydatem, rzucając publiczne wyzwanie władzom samorządowym Wałbrzycha, Prezydentowi, polityce. WZWiK, jak i Spółka wodociągowa, jak mało kiedy potrzebuje profesjonalnej kadry i nowoczesnego zarządzania, by obniżyć ceny wody i poprawić efektywność zarządzania. Podejmuję się tego wyzwania. A kto wygra? Oby nie polityka. Pragnąłbym, by w Wałbrzychu w sposób merytoryczny i transparenty zarządzać miastem i mieniem komunalnym w interesie wszystkich mieszkańców, a nie tylko partii politycznych. Sprawie powyższej nadałem wymiar medialny, by budować przejrzysty Wałbrzych RAZEM.

Z poważaniem
Andrzej Zibrow”

Wałbrzych 23.02.2011 r

Członek Zgromadzenia
Wałbrzyskiego Związku
Wodociągów i Kanalizacji
Piotr Kruczkowski
Prezydent Miasta Wałbrzych

W związku z planowanym Zgromadzeniem WZWiK, pragnę zaprezentować moją osobę i złożyć ofertę współpracy na stanowisku Przewodniczącego Zarządu WZWiK. W załączeniu przedkładam CV, list motywacyjny oraz moje referencje. Uważam, iż jestem w stanie realizować strategię Związku w interesie wszystkich stron i udziałowców. Sądzę, że tylko osoba z zewnątrz odpowiednio kompetentna i odpowiedzialna może zbudować właściwe i wzajemne relacje oraz przyczynić się do dalszego rozwoju WZWiK. Spełniam wszystkie kryteria by podołać temu wyzwaniu.

Uprzejmie proszę o rozważenie mojej kandydatury w sytuacji ewentualnych zmian kadrowych.

Do wiadomości:

- wszyscy członkowie Zgromadzenia WZWiK

Z poważaniem
Andrzej Zibrow

Czytaj również

Komentarze (38) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group