Czwartek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 2603
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zły sąsiad

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 8 września 2020, 10:23
Aktualizacja: Środa, 9 września 2020, 8:05
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
Zarysował samochód dostawczy oraz rozbił szybę w oknie. Okazało się, że dokonał dewastacji, gdyż był skonfliktowany ze swoimi sąsiadami.

20 czerwca tego roku wałbrzyscy policjanci zostali poinformowani, że 36-letni sąsiad pokrzywdzonych po złości rzucił kamieniem i rozbił szybę w oknie mieszkania przy ul. Krzywoustego w Wałbrzychu, a także zarysował karoserię zaparkowanego przy budynku samochodu dostawczego. Szkody oszacowane zostały łącznie blisko 3 tysiące złotych.

Policjanci ustalili, że wałbrzyszanin, który uciekł z miejsca zdarzenia i przez blisko trzy miesiące ukrywał się przed organami ścigania, był w konflikcie ze swoim sąsiadami. Ostatecznie podejrzany wpadł, kiedy ponownie pojawił się w miejscu zamieszkania. Mężczyznę zatrzymali dzisiaj nad ranem funkcjonariusze zespołu operacyjno-rozpoznawczego drugiego komisariatu. W trakcie czynności procesowych 36-letni wałbrzyszanin przyznał się do popełnionych czynów i złożył wyjaśnienia. O jego losie zadecyduje teraz sąd.

Twoja reakcja na artykuł?

1
7%
Cieszy
2
13%
Hahaha
2
13%
Nudzi
1
7%
Smuci
3
20%
Złości
6
40%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~xyz 8-09-2020 14:49
Jeżeli ktoś ma dokuczliwego sąsiada: głośna muzyka, szczekający pies, awantury, przekleństwa, robienie na złość w różne sposoby to wzywana straż miejska lub policja o ile w ogóle przyjadą to nic nie robią najwyżej dają pouczenia. Podanie sprawy do sądu to koszty , trwa z odwołaniami 2 lata a potem 200 zł kary . Dawniej szkodnik dostałby od policji mandat 500 zł i kilka razy bananem na komisariacie i były spokój. Teraz nie ma obrony normalny człowiek, tłamsi w sobie złość bo co ma robić, potem wybucha i rzuca w szybę kamieniem i to on staje się winny.
~Policja kaczora 8-09-2020 15:15
do: ~xyz (14:49)
Obronę ma tylko PiS, założysz rzeźbie koszulkę z napisem konstytucja, i już jest policja o 6 rano u sprawcy. PiS się boi i ma manię prześladowcze tak jak Ziobro. I zaraz zamykają przestrzeń powietrzna nad Ziobry chata. Policja całodobowo pilnuje Kaczora a zwykli ludzie tak mają.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group