Poniedziałek, 4 lipca
Imieniny: Malwiny, Odona
Czytających: 3583
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat wałbrzyski: Znani aktorzy w naszym regionie

Czwartek, 1 września 2016, 7:10
Autor: red
powiat wałbrzyski: Znani aktorzy w naszym regionie
Fot. organizatorzy
Przed nami piąta edycja akcji Narodowe Czytanie, która objęta jest honorowym patronatem Pary Prezydenckiej.

W związku z tym, iż mamy rok Henryka Sienkiewicza, zaproszeni goście na terenie całej Polski czytać będą fragmenty powieści „Quo vadis”.

W powiecie wałbrzyskim czytać będziemy w Szczawnie Zdroju oraz w Głuszycy i przy tej okazji odbędzie się również „Dumka na dwa serca – czar Kresów Wschodnich” – koncert w wykonaniu znanych aktorów polskiej sceny filmowej jak i teatralnej: Stanisława Górki, Aurelii Sobczak oraz Barbary Dróździńskiej, z którymi mogliście się Państwo spotkać 20 maja w Starych Bogaczowicach na pierwszym z pięciu planowanych koncertów.

Wszystkich, którzy nie mieli okazji być i zobaczyć, a przede wszystkim poczuć klimatu sielskich Kresów Wschodnich serdecznie zapraszamy 3 września (w najbliższą sobotę) do Domu Zdrojowego w Szczawnie Zdroju na godzinę 14:30 oraz do Centrum Kultury – Miejska Biblioteka Publiczna w Głuszycy o godzinie 18:00.

Serdecznie zapraszają: Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego, Zarząd Województwa Dolnośląskiego, Uzdrowisko Szczawno Jedlina, Burmistrz Głuszycy i CKMBP w Głuszycy.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group