Niedziela, 5 lutego
Imieniny: Adelajdy, Agaty
Czytających: 3141
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Dziećmorowice: Zwyrodniała para

Wtorek, 4 lutego 2020, 13:16
Aktualizacja: Czwartek, 6 lutego 2020, 8:33
Autor: red
REGION, Dziećmorowice: Zwyrodniała para
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali 27–letnią mieszkankę Wałbrzycha i 29– letniego mieszkańca powiatu bolesławieckiego, którzy w minioną sobotę w Dziećmorowicach najpierw pobili 71–letnią wałbrzyszankę doprowadzając do jej upadku, a następnie zabrali jej telefon komórkowy, który wypadł pokrzywdzonej kobiecie z kieszeni płaszcza.

Do zdarzenia doszło 1 lutego około godziny 9:00 w Dziećmorowicach. 71- letnia mieszkanka Wałbrzycha idąc rano do piekarni zwróciła uwagę młodej kobiecie, która załatwiała swoje potrzeby fizjologiczne na chodniku. To wywołało u 27-letniej wałbrzyszanki agresję. 27-latka zaczęła bić pokrzywdzoną po głowie, szarpać ją za włosy, przewróciła na chodnik. Groziła 71-latce pozbawieniem życia. W całym zdarzeniu uczestniczył również 29-letni mężczyzna, który także uderzał pokrzywdzoną i nie reagował na prośby kobiety, aby zaprzestali jej atakowania. W wyniku upadku na chodnik, z kieszeni płaszcza pokrzywdzonej wypadł telefon komórkowy, który sprawcy zabrali i oddali się z miejsca. Mundurowi na podstawie rysopisu agresywnej pary, zaledwie kilkanaście minut po zdarzeniu, dokonali ich zatrzymania oraz odzyskali skradziony telefon komórkowy.

Sprawcom za udział w pobiciu, spowodowaniu uszczerbku na zdrowiu i kradzież mienia grozi teraz kara pozbawienia wolności do lat 5.

Twoja reakcja na artykuł?

8
15%
Cieszy
1
2%
Hahaha
2
4%
Nudzi
4
8%
Smuci
9
17%
Złości
29
55%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11)

Dodaj komentarz
komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group