Szczawno-Zdrój: Bez szans w starciu z WKK

Czwartek, 29 października 2020, 10:35
Aktualizacja: 10:40
Młodzicy MKS–u Basket Szczawno–Zdrój, mimo ambitnej postawy, nie dali rady WKK Wrocław.

W pierwszej kwarcie wczorajszego spotkania młodzi koszykarze ze Szczawna-Zdroju mieli największe problemy z grą obronną, o czym świadczy aż 25 punktów zdobytych w 10 minut przez zespół gości. W drugiej ćwiartce gra zespołu z uzdrowiska wyglądała nieco lepiej i udało się nieco utemperować zapędy wrocławian, ale nie zmienia to faktu, że po 20 minutach było 31-46. W trzeciej kwarcie podopieczni Michała Borzemskiego toczyli wyrównany bój z faworyzowanym przeciwnikiem, ale nie byli w stanie niwelować przewagi, która cały czas oscylowała w granicach 13-18 punktów. W ostatnich 10 minutach goście udowodnili, że są zespołem zdecydowanie na ten moment lepszym i z minuty na minutę powiększali swoją przewagę, by ostatecznie wygrać różnicą 35 punktów.

MKS Basket Szczawno-Zdrój - WKK I Wrocław 59-94 (16-25, 15-21, 19-21, 9-27)

MKS Basket: Karwik 17, Jurkowski 11, Kowalski 9, Szopa 8, Włochal 6, Klimek 3, Lipiński 3, Wojtanowski 2, Stokowiec 0, Stuchły 0, Matwijów 0, Juszczyk 0.