Wtorek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 4821
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Brawura przyczyną wypadków

Czwartek, 17 lutego 2011, 11:35
Aktualizacja: 11:36
Autor: red
Wałbrzych/REGION: Brawura przyczyną wypadków
Fot. red
Kilka zdarzeń drogowych odnotowali policjanci z Wałbrzycha i okolic. Przyczyną wypadków była głównie nieostrożna jazda kierowców.

W Szczawnie-Zdroju przy ul. Sienkiewicza, 57-letni mężczyzna, kierujący samochodem Isuzu Trooper, w wyniku nieprawidłowego manewru cofania potrącił 64-letnią kobietę idącą chodnikiem. W wyniku potrącenia, piesza doznała stłuczenia lewej nogi.

Natomiast w Wałbrzychu na skrzyżowaniu ul. Gagarina – Wieniawskiego, 31-letni mężczyzna, kierujący samochodem Fiat Seicento, wymusił pierwszeństwo przejazdu i uderzył w prawy bok samochodu Fiat Uno, którym kierował 37-letni mężczyzna. W wyniku zderzenia, obrażeń prawej ręki, prawej nogi oraz kręgosłupa doznał kierowca Uno. Obrażeń głowy doznał natomiast kierowca Seicento. Obu mężczyzn przewieziono do szpitala, gdzie przebywają na obserwacji. Kierowcy byli trzeźwi i stosowali pasy bezpieczeństwa.

Do wypadku doszło również przy ul. Niepodległości. Tam 22-letni mężczyzna, kierujący samochodem BMW, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z motorowerem, którym kierował 74-letni mężczyzna. W wyniku zderzenia, kierujący motorowerem doznał urazu kręgosłupa na odcinku lędźwiowo-krzyżowym. Po udzieleniu pomocy medycznej został zwolniony do domu.

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group