Piątek, 5 marca
Imieniny: Adriana, Oliwii
Czytających: 2565
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Burmistrzowie popierają Tutaja

Piątek, 22 października 2010, 7:45
Aktualizacja: 19:00
Autor: Sven
Wałbrzych: Burmistrzowie popierają Tutaja
Jerzy Tutaj i popierający go samorządowcy
Fot. Sławomir Pawlik
Ubiegający się o ponowny wybór do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego Jerzy Tutaj, zaprosił do Wałbrzycha zaprzyjaźnionych burmistrzów byłego województwa wałbrzyskiego.

Z zaproszenia skorzystali: burmistrz Nowej Rudy – Tomasz Kiliński, Jedliny – Zdroju – Leszek Orpel, Kudowy – Zdroju – Czesław Kręcichwost, zastępca burmistrza Niemczy – Kazimierz Figzał. Nie mogli przybyć: Marek Piorun z Dzierżoniowa i Lech Markiewicz ze Strzegomia.

Panowie zgodnym chórem wychwalali kandydata pod niebiosa. Padały słowa pełne uznania: kompetentny, skuteczny w działaniu, właściwy człowiek na właściwym miejscu, nie rzuca obietnic bez pokrycia, erudyta, człowiek ogromnej wiedzy, zrównoważony, taktowny, sympatyczny i wiarygodny.

Goście podkreślili, że to dzięki lobbingowi Jerzego Tutaja do ich gmin trafiły fundusze rozdzielane we Wrocławiu. Kudowa wzbogaciła się o nowoczesną stację uzdatniania wody, Nowa Ruda będzie mieć nowoczesny kompleks sportowy, Jedlina rozwija infrastrukturę turystyczną, Niemcza ma wodociąg i ocieplone szkoły, a Wałbrzych, między innymi: remonty kilku ulic i teatru oraz budowę łącznika między ulicą Uczniowską i drogą wojewódzką nr 379.

- Występujemy razem na początku kampanii samorządowej, żeby zamanifestować współpracę na rzecz pozyskiwania środków finansowych z Wrocławia, która przynosić zaczęła od kilku lat dobre efekty w dobiegającej końca kadencji i tworzy dobrą podstawę na dalsze lata – podsumował cel spotkania radny Tutaj.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (21) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group