Wałbrzych: Dark Dog przegrywa

Niedziela, 2 maja 2010, 10:50
Aktualizacja: 14:07
Autor: red
Koszykarze Dark Dogu Nowe Miasto ulegli w drugim meczu o awans do II ligi z Siemaszkami Piekary 55–63.

Po zwycięstwie w pierwszym meczu koszykarze trenowani przez Ewę Smaglińską byli wymieniani w gronie faworyta do awansu do II ligi. Mecz z Siemaszkami Piekary jednak nie potoczył się po myśli wałbrzyszan.

Do przerwy trwała wyrównana walka, ale kilka punktów przewagi cały czas posiadali zawodnicy z Piekar. W naszych szeregach na wyróżnienie zasłużyli Łabiak i Myślak. Mecz opierał się głównie na obronie. Obie ekipy postawiły na defensywę i stąd niski wynik do przerwy. Dark Dog przegrywał po 20 minutach 27-31.

W drugiej połowie nadal Piekary kontrolowały wynik. Nasi mieli duże problemy z kończeniem akcji ofensywnych. Mieliśmy mnóstwo nie wymuszonych strat. Brakowało również celnych rzutów z dystansu.

Dziś trzeci mecz Dark Doga, który zadecyduje o tym, czy nasza ekipa awansuje do II ligi.

Górnik Dark Dog Nowe Miasto Wałbrzych - Siemaszki Piekary 55:63 (14:18, 13:13, 15:15, 13:17)

Dark Dog: Łabiak 15, Myślak 12, Kołodziej 9, Gruszczyński 8, Sujka 5, Adranowicz 4, Borzemski 2.