Czwartek, 7 lipca
Imieniny: Cyryla, Metodego
Czytających: 3706
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Dobrana para...

Poniedziałek, 3 sierpnia 2020, 13:35
Aktualizacja: Wtorek, 4 sierpnia 2020, 8:34
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Dobrana para...
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci Komisariatu Policji w Boguszowie–Gorcach zatrzymali mężczyznę, który od dłuższego czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. 22–latek był poszukiwany za znęcanie się nad swoją obecną konkubiną. Boguszowianin trafił już na najbliższe półtora roku do więzienia.

Dwóch miejscowych funkcjonariuszy w sobotę ustaliło operacyjnie, że 22-latek może chwilowo przebywać w Boguszowie-Gorcach i, pomimo iż w tym dniu nie mieli wyznaczonej służby, udali się pod wytypowany adres. Zaskoczony przestępca poszukiwany do odbycia kary 1 roku i 6 miesięcy pozbawienia wolności został przez mundurowych zatrzymany przy ul. Kościuszki.

I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że policjantom na drodze w zatrzymaniu poszukiwanego próbowała stanąć jego konkubina, nad którą on sam wcześniej się znęcał. Kobieta znieważyła interweniujących funkcjonariuszy słowami wulgarnymi, siłowo ich zaatakowała, by ostatecznie z okna rzucić w mundurowych szklaną popielniczką. 23-latka zamiast w policjantów, trafiła jednak w samochód i uszkodziła karoserię.

Za popełnione przestępstwa kobiecie grozi teraz kara 5 lat pozbawienia wolności. Boguszowianin natomiast trafił już do aresztu śledczego, skąd zostanie przewieziony do zakładu karnego celem odbycia zasądzonej kary.

Twoja reakcja na artykuł?

3
14%
Cieszy
12
57%
Hahaha
1
5%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
5
24%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group