Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 4629
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Drużyna Wiosny gotowa do wyborów

Czwartek, 11 kwietnia 2019, 11:40
Aktualizacja: 12:44
Autor: red
Wałbrzych/REGION: Drużyna Wiosny gotowa do wyborów
Fot. red
Komitet Wyborczy Wiosny Roberta Biedronia już zgłosił do zarejestrowania w Okręgowej Komisji we Wrocławiu swoje listy kandydatów i kandydatek do Parlamentu Europejskiego z okręgu dolnośląsko–opolskiego.

Jak podkreśla dr Mariusz Kotarba, koordynujący działania Wiosny w regionie wałbrzyskim:
- Zbierając podpisy spotykaliśmy się z bardzo pozytywnym odbiorem mieszkańców, o czym świadczy blisko 5 tysięcy podpisów zebranych w Wałbrzychu i pozostały miastach naszego regionu. Natomiast łącznie w okręgu dolnośląsko-opolskim uzyskaliśmy poparcie prawie 20 tysięcy wyborczyń i wyborców. Należy dodać, że aby zarejestrować listę kandydatek i kandydatów należy zebrać jedynie 10 tysięcy podpisów. Zbierając podpisy przedstawialiśmy najważniejsze punkty naszego programu, jak widać po zebranych podpisach nasza wizja Polski i Europy jest oczekiwana przez Polki i Polaków - zaznacza Kotarba.

Celem polityki europejskiej Wiosny ma być Europa, która jest bliżej ludzi i ich problemów. Do najważniejszych postulatów należy wprowadzenie Europejskiego Programu Walki z Rakiem, Europejskiej Karty Praw Kobiet czy też Europejskiego Funduszu Wolnych Mediów.

Liderem Wiosny w naszym okręgu, dolnośląsko-opolskim jest dr Krzysztof Śmiszek. Startuje również dr Mariusz Kotarba, mieszkaniec Wałbrzycha, wykładowca na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Twoja reakcja na artykuł?

7
28%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
4%
Nudzi
0
0%
Smuci
4
16%
Złości
13
52%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group