Czwartek, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 2923
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dzięki świadkowi zatrzymali złodziei

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 28 sierpnia 2013, 13:29
Autor: opr.red.
Fot. red.
Dzięki naocznemu świadkowi zdarzenia wałbrzyscy policjanci zatrzymali dwóch złodziei, którzy okradli śpiącego mężczyznę. Jeden z zatrzymanych to nieletni, którzy za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem rodzinnym. Drugiemu ze sprawców grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj około godz. 18.30 dwóch młodych mężczyzn na Dworcu PKP Wałbrzych Miasto podeszło do 30-letniego mieszkańca Gdyni. Wykorzystując głęboki sen mężczyzny z kieszeni jego kurtki zabrali telefon komórkowy oraz portfel z zawartością dokumentów i pieniędzy.

Naoczny świadek kradzieży poinformował o zdarzeniu dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu. Na miejsce natychmiast został skierowany policyjny patrol. Świadek dokładnie opisał sprawców kradzieży i wskazał kierunek, w którym się oddalili. Po krótkiej penetracji terenu funkcjonariusze zauważyli dwóch mężczyzn odpowiadających rysopisowi podanemu przez świadka.

Obaj zostali zatrzymani. Sprawcami kradzieży okazali się 15 i 19-letni mieszkańcy Wałbrzycha. Policjanci odzyskali portfel i telefon komórkowy pokrzywdzonego. 15-latek za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem rodzinnym. 17-latkowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: www.walbrzych.policja.gov.pl

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~abg 28-08-2013 22:34
psiarnia jest tak skuteczna, jak jej informatorzy...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group