Poniedziałek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 3179
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Dziesięcioro z narkotykami

Środa, 5 maja 2021, 6:44
Aktualizacja: 8:26
Autor: red
Wałbrzych: Dziesięcioro z narkotykami
Fot. KMP Wałbrzych
10 osób zostało zatrzymanych w ciągu minionego weekendu za posiadanie różnego rodzaju środków psychotropowych oraz środków odurzających.

30 kwietnia parę minut po 22:00 w Wałbrzychu przy ul. 1 Maja policjanci kryminalni z drugiego komisariatu zatrzymali 29-letniego mieszkańca naszego miasta. Wałbrzyszanin posiadał przy sobie środki psychotropowe w postaci metamfetaminy.

Następnego dnia po godzinie 16:00 w przy ul. Chopina w Wałbrzychu również policjanci drugiego komisariatu zatrzymali 16-letniego wałbrzyszanina. Zatrzymany nieletni ukrywał w wierzchniej odzieży narkotyki w postaci amfetaminy. Po godzinie 22:00 tym razem przy ul. Paderewskiego w Wałbrzychu policjanci wałbrzyskiej prewencji legitymowali 24-letniego wałbrzyszanina. Okazało się, że i on posiadał przy sobie narkotyki w postaci amfetaminy.

2 maja chwilę po północy w Wałbrzychu przy ul. Jagiellońskiej w ręce policjantów z Wydziału Prewencji wałbrzyskiej komendy wpadł 31-letni wałbrzyszanin, który również posiadał przy sobie środki psychotropowe w postaci amfetaminy. Kilka godzin później po godzinie 11:00 w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień funkcjonariusze ogniwa wywiadowczego z wałbrzyskiej komendy zatrzymali 36-letniego wałbrzyszanina, który w swoim mieszkaniu posiadał środki psychotropowe w postaci amfetaminy. Do kolejnego zatrzymania doszło w innej części Wałbrzycha tym razem przy ul. 11 Listopada po godzinie 12:00 policjanci z Komisariatu Policji II w Wałbrzychu ujawnili przy 22-letnim mieszkańcu naszego miasta środki niedozwolone. Tym razem była to marihuana. Ostatni z zatrzymanych w tym dniu mężczyzn wpadł przed godziną 19:00 na ul. Andersa. 36-letni mieszkaniec naszego miasta posiadał przy sobie amfetaminę.

Kolejnego dnia już po godzinie 8:00 rano w Wałbrzychu przy ul. Świdnickiej został zatrzymany 28-latek. Mieszkaniec naszego miasta posiadał przy sobie substancje psychotropowe w postaci amfetaminy. Do kolejnego zatrzymania doszło przy ul Andersa w Wałbrzychu parę minut po 19:00. Mundurowi ujawnili przy 23-latku również substancje psychotropowe w postaci amfetaminy. Ostatni z zatrzymanych 26-letni wałbrzyszanin wpadł w ręce policjantów chwilę po godzinie 20:00 przy ul. Drzymały w Wałbrzychu. Przy zatrzymanym mężczyźnie policjanci ujawnili zabronioną substancję w postaci amfetaminy.

Wszyscy zatrzymani za posiadanie narkotyków mogą teraz trafić za karty więzienia na najbliższe 3 lata o czym zadecyduje teraz sąd. Natomiast o dalszym losie nieletniego sprawcy czynu karalnego zadeptuje sąd rodzinny.

Twoja reakcja na artykuł?

3
60%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
20%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
20%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group