Niedziela, 7 marca
Imieniny: Pawła, Tomasza
Czytających: 1771
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Jutro starcie z Astorią, a walkower z Tychami wcale nie taki pewny

Piątek, 17 grudnia 2010, 18:14
Aktualizacja: 18:14
Autor: PAW
Wałbrzych: Jutro starcie z Astorią, a walkower z Tychami wcale nie taki pewny
Kibice są z Górnikiem na dobre i na złe
Fot. red
Okazuje się, że informacje o zwycięstwie Górnika walkowerem z GKS–em Tychy nie są jeszcze przesądzone. Być może PZKosz nakaże rozegrać wałbrzyszanom mecz z Tychami. Tymczasem już jutro Górnik zagra we własnej hali z Astorią Bydgoszcz.

Wydawało się, że sprawa walkowera dla Górnika w meczu przeciwko GKS-owi Tychy jest już rozstrzygnięta. Okazuje się jednak, że GKS złożył odwołanie od tej decyzji i Wydział Gier i Dyscypliny jeszcze raz ma się sprawie przyjrzeć. Jeśli PZKosz zmieni wcześniejszą decyzję, oznaczać to będzie, że wałbrzyszanie rozegrają jednak mecz w Tychach, a dopisane wcześniej dwa punkty trzeba będzie wywalczyć na parkiecie. Decyzja w tej sprawie ma zapaść jeszcze przed świętami.

Nie zmienia to faktu, że sytuacja biało-niebieskich staje się powoli dramatyczna. W tabeli Górnik znajduje się obecnie na 15., czyli przedostatnim miejscu. Dlatego jutrzejszy mecz z Astorią Bydgoszcz jest dla wałbrzyszan bardzo ważny. Górnik musi to spotkanie wygrać, by nie stracić kontaktu z drużynami ze środka ligowej stawki. Astoria dotychczas radzi sobie, podobnie jak wałbrzyszanie, słabo w tegorocznych rozgrywkach. Bydgoszczanie w 14 meczach odnieśli zaledwie 3 zwycięstwa. Do jej najgroźniejszych zawodników zaliczają się Artur Gliszczyński, Dorian Szytenholm, Sebastian Grzesiński. Przed wałbrzyską publicznością okazję do zaprezentowania swoich umiejętności będzie miał też były gracz Górnika – Mateusz Bierwagen.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group