Piątek, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 1984
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Już są efekty akcji „Znicz”

Wiadomości: Wałbrzych/REGION
Wtorek, 1 listopada 2011, 11:22
Aktualizacja: Środa, 2 listopada 2011, 8:00
Autor: red
Fot. red
Od kilku dni policjanci kontrolują kierowców i sprawdzają m.in. stan ich trzeźwości. Te działania przyniosły efekty, bowiem zatrzymanych zostało kilkunastu kierowców poruszających się swoimi pojazdami pod wpływem alkoholu.

W Wałbrzychu przy ul. Proletariackiej, funkcjonariusze Komisariatu I Policji zatrzymali 30-letniego mężczyznę, który kierował samochodem osobowym w stanie nietrzeźwości (1,95‰ alkoholu w organizmie). Przy ul. Orkana funkcjonariusze tego samego komisariatu zatrzymali 34-letniego mężczyznę, który będąc w stanie nietrzeźwości (1,00‰ alkoholu w organizmie), kierował rowerem po drodze publicznej. Także przy ulicy Orkana zatrzymany został 75-latek, który jechał rowerem, mimo że miał 1,26 promila alkoholu. Przy ul. Prostopadłej w ręce stróżów prawa wpadł 40-letni mężczyzna, który kierował samochodem osobowym mając 1,64‰ alkoholu w organizmie. Również przy ulicy Prostopadłej, funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Wałbrzychu zatrzymali 40-letniego mężczyznę, który kierował samochodem osobowym w stanie nietrzeźwości (1,09‰ alkoholu w organizmie).

Natomiast w Nowym Julianowie funkcjonariusze „drogówki” zatrzymali 75-letniego mężczyznę, który będąc w stanie nietrzeźwości (1,68‰ alkoholu w organizmie) kierował rowerem po drodze publicznej. Wreszcie w Boguszowie-Gorcach przy ulicy Krakowskiej na gorącym uczynku jazdy pod wpływem alkoholu zatrzymany został 46-letni mężczyzna, który kierował samochodem osobowym mając 2,39 promila alkoholu.

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group