Środa, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 4220
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: KO prezentuje kandydatów

Wtorek, 29 sierpnia 2023, 11:39
Aktualizacja: 13:26
Autor: opr. PAW
Wałbrzych/Kraj: KO prezentuje kandydatów
Fot. organizatorzy
– Przed nami wybory parlamentarne, które z wielu powodów będą najważniejszymi wyborami od wielu lat. To wybory, w których zdecydujemy m.im o tym, jaki będzie samorząd w naszym kraju i jak będzie wyglądała nasza obecności w Unii Europejskiej. Zachęcam do oddania głosu na wałbrzyskich kandydatów Koalicji Obywatelskiej – mówi prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej.
- Wszyscy wiemy, że tegoroczne wybory parlamentarne będą miały ogromne znaczenie. To od decyzji jaką podejmiemy przy urnach wyborczych zależeć będzie przyszłość Polski. My - kandydaci z listy Koalicja Obywatelska chcemy Polski wolnej, równej dla wszystkich i o europejskich standardach. Pamiętajcie - każdy głos ma znaczenie. Zachęcam do udziału w wyborach i oddania głosu na moją osobę - numer 5 z okręgu 2. Razem możemy stworzyć lepszą przyszłość dla naszego kraju i naszych dzieci. 15 października spotkajmy się przy urnach! - tak do udziału w wyborach i głosowania na kandydatów KO, namawia Sylwia Bielawska, startująca do Sejmu z numeru 5 listy KO.

Tomasz Siemoniak, były Minister Obrony Narodowej, właśnie ujawnił najbliższe plany związane z wyborami parlamentarnymi.

- Tomasz Siemoniak, startując w wyborach z Opola, daje jasny sygnał swojej determinacji i gotowości do działania. Ale to nie wszystko – nadal wspiera także Wałbrzych, miasto, które ma dla niego szczególne znaczenie oraz kandydatów do Sejmu i Senatu z okręgu wałbrzyskiego - komentuje kandydata KO do Sejmu Robert Jagła.
- 15 października będziemy dokonywać jednego z najważniejszych wyborów, zdecydujemy o kształcie Polski na kolejne cztery lata! Polska musi być znów krajem demokratycznym, wolnym i przyjaznym! Sercem Europy! Tego możemy dokonać tylko razem! Wybierzcie dobrze, postawcie na moje parlamentarne doświadczenie, wiedzę i pracowitość! Proszę o Wasz głos! Miejsce nr 2 na liście okręg nr 2! - tak mówi o swoim starcie Katarzyna Mrzygłocka.

Twoja reakcja na artykuł?

22
19%
Cieszy
23
20%
Hahaha
3
3%
Nudzi
2
2%
Smuci
12
10%
Złości
55
47%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (102)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group