Środa, 12 czerwca
Imieniny: Jana, Leona
Czytających: 6777
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Kogo zaprosił poseł Dworczyk?

Niedziela, 16 stycznia 2022, 11:25
Aktualizacja: 11:30
Autor: opr. PAW
Wałbrzych/REGION: Kogo zaprosił poseł Dworczyk?
Fot. archiwum
Interia poinformowała o spotkaniu, które ma odbyć się w Warszawie, a na które zostali zaproszeni samorządowcy z regionu wałbrzyskiego. Okazuje się jednak, że nie wszyscy.

W programie wizyty, którą zaplanowano na poniedziałek 17 stycznia, jest lunch w Belwederze, spacer do Kancelarii Premiera, kolacja, a do tego zakwaterowanie w hotelu Regent przy ul. Belwederskiej w Warszawie. Głównym punktem programu ma być jednak panel dyskusyjny o inwestycjach w Subregionie Wałbrzyskim i prezentacja wiceprezesa BGK Tomasza Robaczyńskiego pt. „Polski Nowy Ład – II Edycja”.

Uwagę Interii zwróciły wysokie koszty zjazdu wałbrzyskich samorządowców (część z nich nie wybiera się do Warszawy, a inni twierdzą, że nie otrzymali zaproszenia, w tym prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej).

- Jak poseł Dworczyk wykorzystuje stanowisko ministra. Zaprasza wybranych samorządowców ze swojego okręgu wyborczego do KPRM na konferencję ws. tego okręgu oraz lunch i kolację. Kto za to płaci? Jeśli za cokolwiek płaci KPRM (wynajem sal, posiłki itp.) to sprawa dla prokuratora - mówi poseł Tomasz Siemoniak.

Twoja reakcja na artykuł?

15
22%
Cieszy
13
19%
Hahaha
1
1%
Nudzi
0
0%
Smuci
12
18%
Złości
27
40%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (44)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group