Czytających: 3098

Szczawno-Zdrój: Kolejny triumf MKS–u

Niedziela, 11 października 2020, 9:02
Aktualizacja: 9:13
Koszykarze MKS–u Basket Szczawno–Zdrój odnieśli kolejne zwycięstwo. Tym razem pokonali we własnej hali KKS Siechnice 102–88.

Pierwsza kwarta była bardzo zacięta, a oba zespoły postawiły na ofensywę i stąd po 10 minutach dość wysoki wynik 25-27. W drugiej ćwiartce podopieczni Bartłomieja Józefowicza zaczęli nieco mocniej bronić i szybko uzyskało to odzwierciedlenie w wyniku, bowiem miejscowi zaczęli budować przewagę i po 20 minutach prowadzili 51-47. Bardzo dobrze w tym spotkaniu w barwach gospodarzy radzili sobie Podejko i Jeziorowski, a więc zaplecze wałbrzyskiego Górnika. W trzeciej kwarcie wciąż oglądaliśmy wyrównane spotkanie, ale powoli szala zwycięstwa zaczęła przechylać się na stronę Szczawna i po 30 minutach było 75-67. Ostatnie 10 minut to już kontrola wyniku i stopniowe powiększanie przewagi. Sukcesem ofensywnym jest również przekroczenie bariery 100 punktów.

MKS Basket Szczawno-Zdrój - KK Siechnice 102-88 (25-27, 26-20, 24-20, 27-21)

MKS: Jeziorowski 23, Podejko 22, Krzymiński 16, Piros 15, Stankiewicz 14, Kaczuga 12, Bedla 0, Sulikowski 0, Frankiewicz 0, Niziński 0.