Sobota, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 2618
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Koncert zespołu Czesław Śpiewa w Hotelu Maria

Wiadomości: Wałbrzych
Sobota, 29 października 2011, 8:48
Aktualizacja: Czwartek, 3 listopada 2011, 6:20
Autor: Sven
Fot. Sven
Kilkusetosobowa widownia, znakomita zabawa i trzy bisy – w Hotelu Maria wystąpił zespół Czesław Śpiewa.

Występu zespołów muzycznych w Sali Koncertowej Hotelu Maria przyzwyczaiły nas do siedzącej dość sztywno widowni, owszem, klaszczącej, gwiżdżącej i domagającej się bisów, ale nie ruszając się z krzeseł, chyba, że po piwo. Tak było na przykład na niedawnym koncercie Maćka Maleńczuka.

Ty razem zaczęło się podobnie, ale już w trakcie trzeciego utworu w przestrzeń między pierwszym rzędem krzeseł a sceną wbiegło roztańczonym krokiem kilkanaście osób. W sekundy wytworzyła się prawdziwie koncertowa atmosfera z tańcem, wspólnymi śpiewami, piszczącymi fankami i maskotkami rzucanymi na scenę.

Co prawda, przez chwilę Czesław miał wątpliwości, czy nie poprosić ludzi o powrót na krzesła, ale na szczęście dla przebiegu koncertu zrezygnował. Bliski kontakt z publicznością sprawił, że wszyscy świetnie się bawili, a muzycy wkładali sporo serca w grę.

Usłyszeliśmy miedzy innymi utwory: „Violin girl”, „Ucieczka z wesołego miasteczka”, „Żaba tonie w betonie”, „Maszynka do świerkania”, „Metamorphosis” czy „When the boys meet the girls”.

Dowodem na to, ze koncert się podobał były trzy bisy i dwugodzinny występ.

Za tydzień, 4 listopada – Strachy na Lachy.

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~ 1-11-2011 21:58
było pogo ;D ?
~fanka 3-11-2011 11:00
Jestem ciutkę zniesmaczona. Zapłaciliśmy za miejsca siedzące i nic z koncertu w sumie nie mieliśmy. Trochę to chyba było zaplanowane inaczej, a inaczej wyszło. Szkoda.
~prawdziwa fanka 5-11-2011 11:27
Jak można na takim koncercie i przy takiej muzyce siedzieć!!!!!!!!!!!!!! dobrze ze ludzie wstali bo ja byłam lekko zniesmaczona kiedy musiałam na początku siedzieć na krzesełkach. Koncert jak zwykle rewelacyjny !!!!!!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group