Środa, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 2732
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kradła telefony ze szkolnej szatni

Wiadomości: Wałbrzych
Sobota, 23 czerwca 2012, 7:17
Aktualizacja: 7:31
Autor: opr.red.
Fot. red.
Z szatni jednej z wałbrzyskich szkół skradziono telefon komórkowy wartości 500zł. W ustaleniu sprawczyni kradzieży pomógł policji monitoring szkolny. Kobieta wskazała lombardy, w których sprzedała skradziony aparat. Jak się okazało na swoim koncie miała więcej takich kradzieży.

28 maja br policjanci z Komisariatu II Policji w Wałbrzychu zostali powiadomieni o kradzieży telefonu komórkowego szatni jednej z wałbrzyskich szkół. Wartość aparatu oszacowano na 500 zł. W toku prowadzonych czynności funkcjonariusze ustalili, że związek ze zdarzeniem może mieć kobieta zarejestrowana na przez kamery monitoringu szkolnego.

Drobiazgowe ustalenia pozwoliły zidentyfikować złodziejkę. Zaskoczona kobieta została zatrzymana wczoraj w swoim mieszkaniu. 30-letnia mieszkanka Wałbrzycha przyznała się do kradzieży. Wskazała policjantom lombard, w którym sprzedała skradziony telefon. Wyjaśniła również, że nie była to jedyna jej „wizyta” w szkolnej szatni. W sumie ukradła 6 telefonów oraz kilka portfeli. Telefony sprzedawała a dokumenty i portfele wyrzucała w pobliskim parku. Policjanci odzyskali skradzione aparaty. Śledczy z „dwójki” szukają ich właścicieli.

Zatrzymana kobieta usłyszała już zarzuty kradzieży. Grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności

źródło:http://www.walbrzych.policja.gov.pl/

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group