Środa, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 4006
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Miłośnik kosmetyków

Poniedziałek, 22 listopada 2021, 6:46
Aktualizacja: 9:38
Autor: red
Wałbrzych: Miłośnik kosmetyków
Fot. KMP Wałbrzych
Przez ostatnie dwa tygodnie przychodził do jednego ze sklepów w wałbrzyskiej galerii handlowej i wykradał z niego kosmetyki. Ostatecznie dzięki pracownikom ochrony tej placówki, którzy zaalarmowali mundurowych o ostatnim ze zdarzeń, mężczyzna wpadł w ręce wałbrzyskich policjantów drugiego komisariatu.

Policjanci Komisariatu Policji II w Wałbrzychu praktycznie codziennie prowadzą kontrole rejonów placówek handlowych w naszym mieście. Celem nadrzędnym dla funkcjonariuszy jest bezpieczeństwo mieszkańców oraz osób przyjezdnych, a także zapobieganie popełnianiu przestępstw w ich rejonach. Tym razem funkcjonariusze zespołu operacyjno-rozpoznawczego tej jednostki w miniony piątek po południu patrolowali rejon Sobięcina. Kiedy przed godziną 17:00 otrzymali informację o będącym na terenie galerii handlowej złodzieju, szybko udali się na miejsce zdarzenia.

Okazało się, że 39-latek został ujęty przez pracowników ochrony na kradzieży kosmetyków. Ostatecznie zatrzymany wałbrzyszanin został doprowadzony do komisariatu. Tam policjanci udowodnili mu, że w ciągu ostatnich kilkunastu dni kilkakrotnie wychodził z tego samego sklepu nie płacąc za zakupy, a straty oszacowane zostały łącznie na blisko tysiąc złotych. Podczas czynności procesowych podejrzany przyznał się do popełnionych czynów.

Twoja reakcja na artykuł?

1
9%
Cieszy
4
36%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
6
55%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group