Niedziela, 17 października
Imieniny: Małgorzaty, Wiktora
Czytających: 2818
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Najpierw uderzył 39–latka łokciem, a następnie grzecznie odprowadził go do taksówki

Poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 11:37
Aktualizacja: 14:41
Autor: red
Wałbrzych: Najpierw uderzył 39–latka łokciem, a następnie grzecznie odprowadził go do taksówki
Fot. KMP Wałbrzych
Zatrzymany przez policjantów Komisariatu Policji II w Wałbrzychu 34–latek odpowie za uderzenie 39–latka łokciem w twarz, a następnie przywłaszczenie zgubionego przez mężczyznę portfela.

Do zdarzenia doszło 24 marca przy jednym ze sklepów nocnych przy ul. 11 listopada w Wałbrzychu. Pomiędzy dwójką przypadkowych mężczyzn czekających w kolejce doszło do utarczki słownej, która następnie przeniosła się w podwórko, a ostatecznie zakończyła aktem agresji ze strony jednego z uczestników. Napastnik łokciem uderzył w twarz 39-latka. Powalony na ziemię mężczyzna nie był w stanie wstać, a dodatkowo zgubił portfel z pieniędzmi. Kiedy sprawca zdał sobie sprawę co zrobił, odprowadził pokrzywdzonego na taksówkę, jednak chwilę później wrócił po portfel i przywłaszczył 700 złotych.

Policjanci drugiego komisariatu po otrzymaniu informacji o zdarzeniu rozpoczęli poszukiwania podejrzewanego o ten czyn mężczyzny. Funkcjonariusze w toku wykonanych czynności operacyjnych ustalili, że za przestępstwem stoi 34-letni mieszkaniec Wałbrzycha. Mężczyzna został zatrzymany w poprzednią środę wieczorem w miejscu zamieszkania przy ul. Chrobrego w Wałbrzychu. Wałbrzyszanin odpowie teraz przed sądem za naruszenie czynności narządów ciała poniżej 7 dni oraz za przywłaszczenie mienia, za co grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
13%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
25%
Złości
5
63%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group