Środa, 22 marca
Imieniny: Bogusława, Katarzyny
Czytających: 5006
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Narkotyki i kradzieże

Środa, 20 stycznia 2021, 6:35
Autor: red
Wałbrzych: Narkotyki i kradzieże
Fot. KMP Wałbrzych
20–letni wałbrzyszanin został w miniony czwartek zatrzymany przez policjantów zespołu wywiadowców wałbrzyskiej komendy. Funkcjonariusze znaleźli przy nim środki odurzające w postaci marihuany.

Funkcjonariusze wałbrzyskiej komendy podczas czwartkowego wieczornego patrolu w dzielnicy Nowe Miasto około godziny 21:00 zauważyli idącego ulicą mężczyznę, którego podejrzewali o posiadanie narkotyków. W trakcie legitymowania policjanci potwierdzili ten fakt, znajdując przy młodym wałbrzyszaninie środki odurzające w postaci marihuany. 20-letni mieszkaniec naszego miasta został więc zatrzymany.

Prowadzący dalsze czynności w sprawie funkcjonariusze kryminalni drugiego komisariatu udowodnili młodemu wałbrzyszaninowi szereg przestępstw przeciwko mieniu. Mężczyzna m.in. włamał się do jednego punktów sprzedaży artykułów elektronicznych, gdzie spowodował straty w łącznej kwocie około 5 tysięcy złotych, w innej placówce handlowej dokonał kradzieży towaru o wartości blisko 4,5 tysiąca złotych, w innym miejscu ukradł rower górski o wartości 1 tysiąca złotych, usiłował włamać się do jednej z piwnicy przy ul. Staszica, a także włamał do pomieszczenia gospodarczego przy ul. Jagiellońskiej, skąd skradł kolejny rower, konsolę do gier, a także laptopa o łącznej wartości 1 tysiąca złotych.

Podejrzany podczas czynności procesowych przyznał się do popełnienia wszystkich czynów. Za posiadanie narkotyków oraz kradzieże i kradzieże z włamaniami odpowie przed sądem. Za kraty więzienia może trafić na 10 lat.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
50%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
50%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group