Środa, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 2873
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Narkotyki na porządku dziennym

Niedziela, 17 stycznia 2021, 6:47
Autor: red
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Narkotyki na porządku dziennym
Fot. KMP Wałbrzych
Dziewięć osób zostało zatrzymanych od początku tego tygodnia za posiadanie różnego rodzaju środków psychotropowych oraz środków odurzających.

11 stycznia około godziny 16:30 na wałbrzyskim rynku funkcjonariusze zespołu wywiadowczego wałbrzyskiej komendy zatrzymali 39-latka. Mężczyzna miał przy sobie narkotyki w postaci marihuany. Po godzinie 20:00 przy ul. Dojazdowej w Wałbrzychu w ręce innych mundurowych tego samego wydziału z narkotykami w postaci amfetaminy wpadł 43-latek. Przed północą policjanci wydziału prewencji drugiego komisariatu legitymowali natomiast przy ul. Niepodległości w Wałbrzychu 31-latkę. Kobieta miała przy sobie amfetaminę.

13 stycznia przed godziną 18:00 na ul. Słowackiego w Wałbrzychu zatrzymany przy policjantów prewencji wałbrzyskiej komendy został 38-latek. Mieszkaniec Boguszowa-Gorc posiadał przy sobie środki odurzające w postaci marihuany. Tego samego dnia w ręce kolejnych policjantów prewencji Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu wpadł 25-latek. Wałbrzyszanin ukrywał pod odzieżą środki odurzające w postaci amfetaminy oraz środki psychotropowe w postaci amfetaminy.

14 stycznia natomiast po godzinie 11:30 funkcjonariusze wydziału prewencji pierwszego komisariatu zatrzymali 27-letniego mieszkańca naszego miasta, który był w posiadaniu marihuany. W toku wykonanych czynności mundurowi ustalili, że mężczyzna jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu celem osadzenia w zakładzie karnym za popełnione wcześniej przestępstwa i teraz najbliższe pół roku spędzi za kratami więzienia.

Tego samego dnia wieczorem w ręce policjantów wpadły jeszcze trzy osoby z narkotykami. Przed godzina 21:00 funkcjonariusze zespołu wywiadowczego wałbrzyskiej komendy zatrzymali na ul. Powstańców Warszawy w Wałbrzychu 20-latka z marihuaną. Kilka minut później policjanci z Boguszowa-Gorc przy ul. Bema w tym mieście znaleźli przy legitymowanym 28-latku metamfetaminę. Natomiast przed godziną 21:30 funkcjonariusze prewencji pierwszego komisariatu przy ul. Palisadowej w Wałbrzychu zatrzymali 25-letniego mieszkańca Gdańska, a przy nim ujawnili narkotyki w postaci marihuany.

Wszystkim zatrzymanym mężczyznom oraz kobiecie za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do lat 3. O losie podejrzanych zadecyduje teraz sąd.

Twoja reakcja na artykuł?

1
17%
Cieszy
2
33%
Hahaha
2
33%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
17%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group