Wtorek, 24 listopada
Imieniny: Flory, Jana, Emmy
Czytających: 3533
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Nie śpij, bo Cię okradną

Wiadomości: Wałbrzych
Sobota, 9 czerwca 2012, 6:46
Aktualizacja: 7:14
Autor: opr.red.
Fot. red.
Policjanci z wałbrzyskiej „piątki” zatrzymali 62–letniego mężczyznę, który wykorzystując otwarte drzwi i sen sąsiada, wszedł do jego mieszkania i okradł go. O dalszych losach mężczyzny zadecyduje sąd. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

7 czerwca 2012 roku policjanci z wałbrzyskiej „piątki” zostali poinformowani przez 54-letniego mieszkańca Wałbrzycha, że z jego mieszkania skradziono trzy telefony komórkowe, dwa odtwarzacze DVD oraz radio. Mężczyzna wycenił straty na prawie 1200zł.

Bezpośrednio po przyjęciu zawiadomienia o przestępstwie policjanci podjęli czynności zmierzające do zatrzymania sprawy kradzieży. Na podstawie dobrego rozeznania środowiska ustalili i zatrzymali 62-letniego mężczyznę, sąsiada pokrzywdzonego. 62-latek przyznał się do przestępstwa. Jak wyjaśnił, wykorzystując otwarte drzwi i sen sąsiada, wszedł do jego mieszkania i zabrał, co cenniejsze rzeczy. Wszystko sprzedał przypadkowym ludziom, a uzyskane w ten sposób pieniądze przeznaczył na alkohol.
O dalszych losach mężczyzny zadecyduje sąd. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło:http://www.walbrzych.policja.gov.pl/

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group