Poniedziałek, 21 czerwca
Imieniny: Alicji, Alojzego
Czytających: 3060
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Obrady I inauguracyjnej Sesji Rady Miejskiej w Boguszowie–Gorcach

Środa, 3 grudnia 2014, 6:20
Aktualizacja: 13:30
Autor: opr.red.
REGION, Boguszów-Gorce: Obrady I inauguracyjnej Sesji Rady Miejskiej w Boguszowie–Gorcach
Fot. użyczone
1 grudnia o godz.: 14.00 rozpoczęła się inauguracyjna sesja Rady Miejskiej w Boguszowie–Gorcach.

Nowa Rada Miejska Boguszowa-Gorc złożona jest z 15 członków, 9 wybranych z listy KWW Waldemara Kujawy, 4 z listy KWW Sławomira Wójcika, natomiast KWW Marka Tarnackiego i KWW Kuźnice II mają w Radzie po jednym przedstawicielu.

Obrady I inauguracyjnej Sesji Rady Miejskiej w Boguszowie-Gorcach zgodnie z ustawą o samorządzie gminnym otworzył i poprowadził do momentu wyboru przewodniczącego Rady Miejskiej Radny Senior. Przed przystąpieniem do ślubowania odsłuchano Hymn Narodowy, po czym nowowybrani Radni złożyli ślubowanie słowami roty: „Wierny Konstytucji i prawu Rzeczpospolitej Polskiej ślubuję uroczyście obowiązki radnego sprawować godnie, rzetelnie i uczciwie, mając na względzie dobro mojej gminy i jej mieszkańców”.

Przewodniczącą Rady Miejskiej została Sylwia Dąbrowska, I Wiceprzewodniczącym wybrano Marię Świetlik, a II Wiceprzewodniczącym zoastała Edyta Kasprzyk. O godz. 16.05 Przewodnicząca Rady Miejskiej podziękowała za udział w posiedzeniu i ogłosiła zamknięcie I inauguracyjnej Sesji Rady Miejskiej w Boguszowie - Gorcach

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group