Czytających: 2847

Szczawno-Zdrój: Od zwycięstwa do zwycięstwa

Poniedziałek, 19 października 2020, 10:15
Aktualizacja: 10:20
Kolejny udany mecz zanotowali na swoim koncie koszykarze III–ligowego MKS–u Basket Szczawno–Zdrój.

MKS podejmował rywala z Ziębic i już w pierwszej kwarcie dzięki skutecznej ofensywie miejscowi wypracowali 7 punktów przewagi (24-17). W drugiej ćwiartce nadal podopieczni Bartłomieja Józefowicza powiększali przewagę i w efekcie po 20 minutach było 51-39. W barwach MKS-u po raz kolejny bardzo dobre zawody rozgrywał Mateusz Podejko. W trzeciej kwarcie goście starali się niwelować różnicę punktową, ale miejscowi na to im nie pozwolili i kontrolowali wydarzenia na parkiecie. Tak samo zresztą było w ostatniej kwarcie, gdzie MKS grał spokojnie i dopilnował 14-punktowego prowadzenia.

MKS Basket Szczawno-Zdrój - Orzeł Ziębice 90-76 (24-17, 27-22, 18-15, 21-22)

MKS: Podejko 22, Jeziorowski 17, Adranowicz 12, Niziński 11, Stankiewicz 10, Frankiewicz 7, Kaczuga 7, Bedla 2, Sulikowski 2.