Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 3513
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Oświadczenie Stefanosa Ewangielu

Wtorek, 4 stycznia 2011, 7:24
Aktualizacja: 7:25
Autor: Sven
Wałbrzych: Oświadczenie Stefanosa Ewangielu
Stefanos Ewangielu
Fot. red
Odpowiadając na artykuł w dzisiejszej Gazecie Wyborczej Stefanos Ewangielu wystosował oświadczenie.

oto jego treść:

Szanowni Państwo stanowczo oświadczam, że nie brałem udziału i nie zlecałem nikomu kupowania głosów w wyborach, które odbyły się 21 listopada i 5 grudnia 2010 roku.

Wiem, że cała ta medialna wojna, którą wszczęli przegrani w tej kampanii, jest ich ostatnią próbą wywarcia nacisku na organy, które mają podjąć decyzję w sprawie ważności wyborów.
To jest ich wojna! Rozpoczęli brutalną kampanią jeszcze przed wyborami i niestety, chyba wszyscy mamy świadomość, że będą kontynuować tę walkę w różnych formach i zrobią wszystko, nie zawahają się przed niczym, jeżeli wynik będzie dla nich niekorzystny.
A stać ich na wszystko!

Oświadczam także, że osobiście dołożę wszelkich starań, by ułatwić organom prowadzącym postępowania wyjaśnienie wszelkich pojawiających się wątpliwości, by winni zostali pociągnięci do odpowiedzialności. Do czasu wyjaśnienia i dla dobra sprawy z dniem dzisiejszym składam wniosek o zawieszenie członkostwa w Platformie Obywatelskiej, przewodniczenia Komisji Rady Miejskiej oraz przewodniczenia Klubowi Radnych PO.

Stefanos Ewangielu

Czytaj również

Komentarze (23)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group