Czytających: 10082

Wałbrzych: Pewna wygrana juniorów

Poniedziałek, 13 lutego 2023, 9:57
Aktualizacja: 10:00
Koszykarscy juniorzy wałbrzyskiego Górnika pewnie pokonali Zastal Zielona Góra 87–46.

Już w pierwszej kwarcie biało-niebiescy zagrali bardzo dobrze w defensywie i po 10 minutach było 17-8. W drugiej ćwiartce nasza ekipa zdominowała rywalizację na parkiecie i z minuty na minutę powiększali przewagę i w efekcie do przerwy było 46-17. W trzeciej kwarcie nadal to Górnik był stroną dyktującą warunki gry i powiększył przewagę do stanu 69-30. Ostatnie 10 minut nie miało już większych emocji i ostatecznie wałbrzyszanie dowieźli wysoką wygraną do końcowej syreny.

Górnik MZB Wałbrzych - SKM Zastal II Zielona Góra 87-46 (17-8, 29-9, 23-13, 18-16)

Górnik: Sawicki 15, Drzazga 13, Gromek 11, Stochmiałek 11, Kowalski 9, Sławiński 6, Dadas 5, Rumniak 4, Nowak 4, Matczak 3, Tatara 2, Rasztar 0.