Czwartek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 3958
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: PiS ma kandydata na stanowisko prezydenta Wałbrzycha

Wtorek, 16 stycznia 2018, 16:17
Aktualizacja: Wtorek, 23 stycznia 2018, 11:04
Autor: red
Wałbrzych: PiS ma kandydata na stanowisko prezydenta Wałbrzycha
Fot. red
Wałbrzyski komitet Prawa i Sprawiedliwości wydał rekomendację dla Macieja Badory jako kandydata PiS–u w wyborach na prezydenta Wałbrzycha.

Do wyborów samorządowych pozostało jeszcze blisko rok, ale już poszczególne ugrupowania szukają najlepszych kandydatów na prezydentów, burmistrzów, wójtów czy też radnych. Nie inaczej jest w naszym mieście, gdzie coraz częściej w kuluarowych rozmowach pojawiają się nazwiska ewentualnych kandydatów.

Wałbrzyskie struktury PiS-u wydały rekomendację Maciejowi Badorze i ma on być reprezentantem tej partii w wyborach na prezydenta Wałbrzycha. Oczywiście nie jest to jeszcze ostateczna decyzja, bowiem sam Maciej Badora musi wyrazić zgodę na start (tak prawdopodobnie już się stało), a po drugie, jego kandydaturę muszą teraz rekomendować okręgowe struktury partii.

Przypomnijmy, że Maciej Badora jest wałbrzyszaninem, obecnie pełniącym funkcję prezesa WSSE "Invest Park", a zawodowo prowadził praktykę adwokacką, bowiem ukończył aplikacje sędziowską w okręgu Sądu Wojewódzkiego w Wałbrzychu.

Czy zatem to Maciej Badora będzie najpoważniejszym kandydatem w wyścigu o fotel prezydenta Wałbrzycha dla Romana Szełemeja, jeśli ten oczywiście potwierdzi gotowość do startu w wyborach samorządowych? Czas pokaże.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (55)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group