Piątek, 24 marca
Imieniny: Katarzyny, Marka
Czytających: 4770
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Głuszyca: Pobicie i kradzież amunicji

Poniedziałek, 31 maja 2021, 9:19
Aktualizacja: 13:20
Autor: red
REGION, Głuszyca: Pobicie i kradzież amunicji
Fot. KMP Wałbrzych
Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu przy współpracy z policjantem z Głuszycy, zatrzymali w minioną sobotę w jednym z mieszkań w tej miejscowości poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności 29–latka.

Policjanci działając operacyjnie dokonali ustaleń, a następnie 29 maja po południu udali się do Głuszycy, gdzie w jednym z mieszkań przy ul. Łomnickiej zatrzymali ukrywającego się od dłuższego czasu 29-latka. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu za dwa pobicia innych osób oraz przez Wojskowy Sąd Garnizonowy we Wrocławiu za kradzież amunicji w okresie bycia żołnierzem.

Dodatkowo podczas wykonywanych z głuszyczaninem czynności funkcjonariusze znaleźli przy nim foliowy woreczek z zawartością środków odurzających w postaci haszyszu. Wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii teraz poszukiwanemu 29-latkowi grozi dodatkowa kara pozbawienia wolności do lat 3. Przestępca trafił za kraty Aresztu Śledczego w Świdnicy, skąd zostanie przewieziony do jednego z zakładów karnych na terenie naszego kraju, gdzie wyrokami sądów za wcześniej popełnione przestępstwa, spędzi łącznie trzy lata.

Twoja reakcja na artykuł?

4
50%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
13%
Nudzi
1
13%
Smuci
1
13%
Złości
1
13%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group