Wałbrzych: Pogrom z WKK

Poniedziałek, 23 listopada 2020, 8:16
Aktualizacja: 8:20
W koszykarskiej lidze młodzika Górnikowi Wałbrzych przyszło się zmierzyć z WKK Wrocław. Wałbrzyszanie otrzymali surową lekcję koszykówki.

Już pierwsza kwarta pokazała, że zespół z Wrocławia przyjechał z nastawieniem odniesienia wysokiego zwycięstwa i po 10 minutach było 6-28. W drugiej ćwiartce przewaga przyjezdnych była jeszcze bardziej wyraźna, a nasi mieli olbrzymie problemy z grą ofensywną o czym świadczy wynik po 20 minutach 8-60. Górnik najlepiej zaprezentował się w trzeciej kwarcie, gdzie momentami toczył wyrównany bój z WKK, ale i tak po 30 minutach było 21-80. Ostatnie 10 minut przebiegało nadal pod dyktando gości, którzy przekroczyli 100 punktów i pewnie wygrali w Wałbrzychu 29-108.

Górnik Wałbrzych - WKK Wrocław 29-108 (6-28, 2-32, 13-20, 8-28)

Górnik: Paduch 16, Kus 7, Nogajczyk 4, Krasiński 2, Gil 0, Baranowski 0, Wojciechowski 0, Bloch 0, Strzelec 0, Abel 0, Wawro 0, Pindych 0.