Czwartek, 17 czerwca
Imieniny: Alberta, Laury
Czytających: 1923
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Policja: Podsumowanie okresu Świąt Bożego Narodzenia w powiecie wałbrzyskim

Wtorek, 30 grudnia 2014, 6:25
Aktualizacja: 7:20
Autor: opr.red.
Wałbrzych: Policja: Podsumowanie okresu Świąt Bożego Narodzenia w powiecie wałbrzyskim
Fot. red.
Okres Świąt Bożego Narodzenia w powiecie wałbrzyskim w tym roku minął spokojnie. Na naszych drogach doszło do kilkunastu kolizji. Policja wałbrzyska odnotowała 4 wypadki drogowe.

Od 24 do 28 grudnia 2014 roku na drogach powiatu wałbrzyskiego doszło do kilkunastu kolizji oraz 4 wypadków drogowych, w których 6 osób zostało rannych w tym 7-letnie dziecko. Na szczęście nie było ofiar śmiertelnych. Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 11 nietrzeźwych kierujących pojazdami.

Najczęstszą przyczyną zdarzeń drogowych było nie dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu oraz patrole prewencyjne w tych dniach pełnili wzmożone służby mające na celu zapewnienie płynności ruchu oraz zapewnienie bezpieczeństwa na drogach.

W dalszym ciągu policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze, zmniejszenie prędkości i zachowanie bezpiecznej odległości między pojazdami. Opady śniegu spowodowały, że jezdnia jest śliska, a w takich warunkach nie trudno o spowodowanie kolizji czy wypadku.

ŹRÓDŁO: www.walbrzych.policja.gov.pl

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group