Poniedziałek, 26 lipca
Imieniny: Anny, Grażyny, Mirosławy
Czytających: 4196
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Polskie Stronnictwo Ludowe przedstawiło swoich kandydatów

Niedziela, 12 października 2014, 7:44
Aktualizacja: 7:48
Autor: opr. PAW
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Polskie Stronnictwo Ludowe przedstawiło swoich kandydatów
Fot. użyczone
W Szczawnie Zdroju odbyła się inauguracja samorządowej kampanii wyborczej Polskiego Stronnictwa Ludowego w naszym regionie.

Podczas uroczystości zostali zaprezentowani kandydaci do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego we wszystkich okręgach, kandydaci do Rady Miasta Wałbrzycha, kandydaci do Rady Powiatu Wałbrzyskiego oraz kandydaci na wójtów, burmistrzów i prezydentów.

Polskie Stronnictw Ludowe w Wałbrzychu w nadchodzących wyborach samorządowych wystawia pełne listy kandydatów w 5 okręgach do Rady Miasta Wałbrzycha oraz pełne listy kandydatów w 4 okręgach do Rady Powiatu Wałbrzyskiego. Ponadto PSL w Wałbrzychu zgłosiło pięcioro kandydatów do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego.

Rada Miasta Wałbrzycha:

Okręg nr 1 (Podzamcze, Książ):

1.Wiesław Frankowski
2. Danuta Jurczyńska – Job
3. Dariusz Jędrzejak
4. Wojciech Adam Raczkowski
5. Jolanta Teresa Zarzycka
6. Jadwiga Katarzyna Kamińska
7. Hanna Ewa Kowalik
8. Andrzej Jerzy Nowakowski
9. Paweł Jan Dajczman
10. Justyna Piela

Okręg nr 2 (Piaskowa Góra, Szczawienko):

1. Katarzyna Maria Mrowiec
2. Paweł Andrzej Ryziewicz
3. Zbigniew Antoni Detyna
4.Jadwiga Teresa Kamińska
5. Katarzyna Sadowska
6. Stanisław Białowąs
7. Marian Gawryś
8. Katarzyna Banasik
9. Maria Chwastyk
10. Jędrzej Kłosowski

Okręg nr 3 (Biały Kamień, Konradów, Sobięcin):

1. Piotr Zimnicki
2. Sebastian Bugajski
3. Tomasz Michał Kurowski
4. Małgorzata Mergalska
5. Karolina Kolasińska
6. Aleksander Szumigała
7. Sandra Adrianna Ławicka
8. Aleksandra Prokop
9. Zofia Domagała
10. Agnieszka Bronisława Hajnold

Okręg nr 4 (Nowe Miasto, Stary Zdrój, Rusinowa, Kozice, Poniatów):

1. Jolanta Renata Łatka
2. Anna Maria Sagalara
3. Piotr Waldemar Lasek
4. Tadeusz Michalski
5. Bogdan Wierciński
6. Robert Jacek Olejniczak
7. Daniel Bacior
8. Iwona Mariola Kijak
9. Małgorzata Sikora
10. Anna Grażyna Burda

Okręg nr 5 (Śródmieście, Podgórze, Gaj, Glinik Nowy, Glinik Stary):

1. Radosław Kycia
2. Marzena Katarzyna Kamińska
3. Larysa Pacek
4. Kamila Malwina Wybraniec
5. Roman Henryk Janiszek
6. Andrzej Zawichowski
7. Roksana Paulina Tobiasz
8. Alina Tomczak
9. Sylwester Grzegorz Sabala
10. Marzena Radoła

Rada Powiatu Wałbrzyskiego:

Okręg nr 1 (Boguszów – Gorce):

1. Jacek Henryk Cichura
2. Romuald Klemens Antoniewicz
3. Aneta Starnawska
4. Edward Gronczewski
5. Agnieszka Katarzyna Dziedziel
6. Julita Marianna Prętkowska
7. Joanna Helena Cisek
8. Kamila Krystyna Citak
9. Nina Osińska
10. Kamil Andrzej Błażejewski

Okręg nr 2 (Głuszyca, Jedlina – Zdrój, Walim):

1. Józef Piksa
2. Krzysztof Borsuk
3. Grażyna Teresa Owczarek
4. Mirosław Mróz
5. Zdzisław Michał Gajecki
6. Irena Anna Kilanowska
7. Renata Joanna Koszykowska
8. Huberta Maria Tytko
9. Zdzisława Wasilewicz-Pietrzyk
10. Stanisław Giurg
11. Krzysztof Galus
12. Marek Kazimierz Kocan

Okręg nr 3 (Szczawno – Zdrój, Stare Bogaczowice):

1. Marta Anna Rawska
2. Wanda Bronisława Palczewska
3. Janusz Maurycy Juzków
4. Mariusz Janusz Malik
5. Andrzej Grzesiuk
6. Anna Gabriela Motyl

Okręg nr 4 (Czarny Bór, Mieroszów):

1. Roman Jabłonowski
2. Paulina Magdalena Leśniak
3. Stanisław Janor
4. Grzegorz Emil Słomczyński
5. Beata Maria Słomczyńska
6. Małgorzata Maria Kosecka

Kandydaci z Powiatu Wałbrzyskiego do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego - OKRĘG NR 3 obejmujący powiaty: (wałbrzyski, kłodzki, ząbkowicki, dzierżoniowski oraz świdnicki):

Pozycja nr 4 - Sylwia Piela
Pozycja nr 8 Anna Suchodolska
Pozycja nr 13 Łukasz Mikołajczyk
Pozycja nr 14 Wanda Kulińska
Pozycja nr 16 Marek Detyna, również kandydat na Wójta Gminy Czarny Bór.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group