Sobota, 27 lutego
Imieniny: Anastazji, Gabriela
Czytających: 1720
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Powrót córki marnotrawnej?

Środa, 24 listopada 2010, 19:07
Aktualizacja: Czwartek, 25 listopada 2010, 8:09
Autor: Sven
Wałbrzych: Powrót córki marnotrawnej?
Bogusława Czupryn postanowiła poprzeć w drugiej turze Piotra Kruczkowskiego
Fot. Sławomir Pawlik
W wałbrzyskiej siedzibie Platformy Obywatelskiej odbyła się dziś konferencja prasowa, w czasie której Bogusława Czupryn oświadczyła, że w II turze wyborów prezydenckich poprze Piotra Kruczkowskiego.

- Chcę złożyć oświadczenie, że popieram Piotra Kruczkowskiego w II turze wyborów. Robię to dlatego, że program pana Kruczkowskiego jest jasny i klarowny – powiedziała Bogusława Czupryn.
W innym miejscu Bogusława Czupryn stwierdziła, że program Mirosława Lubińskiego także zawiera wiele dobrych punktów, ale zraziła ją do tego kandydata agresywna kampania wyborcza, prowadzona przez jego sztab.

Na pytanie jednego z dziennikarzy o stanowisko, jakie chciałaby pełnić po zwycięstwie Piotra Kruczkowskiego odpowiedziała:
- Na razie nie mówmy o stanowiskach, bo jeszcze nie wiadomo, kto zostanie prezydentem.

Z kolei Piotr Kruczkowski wyraził nadzieję, że do 5 grudnia będzie uzyskiwał coraz większe poparcie, także ze strony innych kandydatów. A po ewentualnej reelekcji spotka się ze wszystkimi pokonanymi rywalami, by wspólnie zastanowić się nad najlepszymi rozwiązaniami dla naszego miasta. Dał także do zrozumienia, że w Radzie Miasta to Platforma Obywatelska (9 mandatów) będzie „rozdawać karty” oraz, że myśli już nad stworzeniem „koalicji ludzi rozsądnych” z udziałem radnych PiS-u i SLD. Na koniec prezydent dodał, że koalicja, jaką w radzie mógłby stworzyć Mirosław Lubiński będzie „egzotyczna”.

Czytaj również

Komentarze (52) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group