Sobota, 23 stycznia
Imieniny: Łukasza, Marii
Czytających: 2960
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Rozkręcamy się w WALK

Środa, 9 listopada 2016, 14:47
Autor: PAW
Wałbrzych: Rozkręcamy się w WALK
Fot. organizatorzy
Mieliśmy małą sensację w drugiej kolejce WALK. Ekipa Wałbrzych Dla Was ogrywa Partners Nieruchomości. Faurecia i Labo–Dent nie dały rady swym rywalom. AluFast wraz z Basketem Śródmieście jak na razie bez porażki.

Partners Nieruchomości Wałbrzych dla Was 52-60

W pierwszym pojedynku świetnie zaprezentowali się skazywani na porażkę zawodnicy Wałbrzych Dla Was. Nic nie wskazywało, iż po pierwszej wysokiej porażce w poprzedniej kolejce zagrają świetne zawody ogrywając ubiegłorocznego medalistę Partners Nieruchomości. Liga w tym sezonie jest bardzo wyrównana, co nas ogromnie satysfakcjonuje.

Faurecia - AluFast 43-58

W drugim pojedynku tym razem na szczycie tabeli zmierzyły się ekipy Faurecia oraz AluFast. Po wyrównanym początku dalszy przebieg spotkania przypominał pościg samochodowy, który rozpoczął się od ucieczki AluFastu. Kiedy zawodnicy Faurecia dochodzili na kilka punktów, przeciwnicy odjeżdżali, aż w końcu odjechali za daleko, bo na różnicę 15 „oczek”. Dobra gra zespołowa oraz walka na tablicach przyczyniły się do końcowego rezultatu.

Labo Dent - Basket Śródmieście 47-67

W ostatnim pojedynku Labo-Dent podejmował Basket Śródmieście. Spotkanie przypominało Western z Dzikiego Zachódo, podczas, którego ekipa ze Śródmieścia niczym strzelcy wyborowi dziurwali siatkę Labo rzutami 3 punktowymi. Trafili w sumie 14 rzutów na 28 oddanych. Tym sposobem zainkasowali kolejne 2 punkty na swoje konto stając na czele w stawce WALK.

Następna kolejka:

13.11.16r. Hala Wałbrzyskich Mistrzów, ul. Wysockiego:

16:00 AluFast – Wałbrzych Dla Was

17:00 Faurecia – Drink Team

18:00 Basket Śródmieście – Partners Nieruchomości

Pauza Labo-Dent

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group