Czytających: 4092

Szczawno-Zdrój: Śląsk pokazał wyższość

Poniedziałek, 8 listopada 2021, 9:45
Aktualizacja: 9:57
W meczu III ligi koszykówki mężczyzn, MKS Basket Szczawno–Zdrój doznał na własnym parkiecie bardzo wysokiej porażki z Exact System Śląsk Wrocław 50–98.

Już pierwsza kwarta wyraźnie wskazywała, kto w tym meczu będzie wiódł prym i rządził na parkiecie. Po 10 minutach było 6-24. Druga ćwiartka wyglądała podobnie i zespół gości z minuty na minutę odjeżdżał z wynikiem. Do przerwy było 18-51 i praktycznie po meczu. W ekipie Szczawna jedynie Adranowicz starał się stawiać czoła przeciwnikowi, ale był osamotniony w ofensywnych akcjach. W trzeciej kwarcie obraz gry nie uległ zmianie i to nadal goście dominowali i po 30 minutach było 32-78. Ostatnie 10 minut to dążenie rywala do przekroczenia bariery 100 punktów, ale na szczęście dla MKS-u ta sztuka koszykarzom z Wrocławia się nie powiodła.

MKS Basek Szczawno-Zdrój - Exact System Śląsk Wrocław 50-98 (6-24, 12-27, 14-27, 18-20)

MKS: Adranowicz 21, Niziński 8, Piros 7, Dadas 5, Jakushev 4, Skwark 3, Rasztar 2.