Środa, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 3776
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Sprawca kradzieży kieszonkowej zatrzymany przez policjantów z „jedynki”

Wtorek, 21 listopada 2017, 17:24
Aktualizacja: 17:27
Autor: red
Wałbrzych: Sprawca kradzieży kieszonkowej zatrzymany przez policjantów z „jedynki”
Fot. KMP Wałbrzych
Wykorzystał nieuwagę jednego z mieszkańców Wałbrzycha i ukradł mu portfel z całą zawartością, a także telefon komórkowy. 25–letni złodziej został zatrzymany i stanie teraz przed sądem.

Do kradzieży doszło 6 listopada w dzielnicy Podzamcze. 25-latek wykorzystał nieuwagę wałbrzyszanina i ukradł mu telefon komórkowy oraz portfel z dokumentami, kartą płatniczą i pieniędzmi w kwocie blisko 400 złotych. Zanim poszkodowany zdążył zablokować kartę płatniczą, złodziej przełamując elektroniczne zabezpieczenia 5-krotnie dokonał transakcji na kwotę blisko 250 złotych.

Poinformowani o zdarzeniu funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji I w Wałbrzychu niezwłocznie podjęli czynności operacyjne w celu wykrycia sprawcy przestępstwa. W toku przeprowadzonych działań mundurowi zatrzymali w miniony czwartek 25-letniego wałbrzyszanina w miejscu zamieszkania przy ul. Wrocławskiej w Wałbrzychu.

Mężczyzna podczas przesłuchania przyznał się do zarzucanych mu czynów. 25-latek za kradzież i kradzieże z włamaniami odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group